אודות בי. אס. מערכות

 היא החברה המתקדמת ביותר בישראל בתחומה תוך שימוש בפתרונות מקיפים בתחומי שליטה ובקרה ומערכות קולנוע ביתי, לרבות מסכי מגע ניידים (אייפון, אייפד) ונייחים, חשמל חכם, מערכות אודיו וידיאו ורשתות מחשוב . החברה שותפה בפרויקטים מגוונים כגון : בתים פרטיים, מגדלי יוקרה, משרדים, ומלונות בוטיק.

 מאפשרת לכם להתנסות, להתרשם ולבחור בין שלל מוצרי האיכות שברשותנו ומתחייבת למתן שרות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר , לעמידה בלוחות זמנים , לרמת גימור מושלמת ונקייה לצד מחירים הוגנים המתאימים לכל כיס .

מוצרינו נחשבים לאמינים ואיכותיים ביותר, מיוצרים בגרמניה ובאיטליה ועובדים בתקן ה KNX שנחשב לתקן הבינלאומי בסטנדרט הגבוה ביותר למוצרי הבית החכם .

 

תקן ה KNX מאפשר שילוב של מגוון מוצרים בתוך מערכת הבית החכם . כך למשל במידה ורכשת מערכת לבית חכם בתקן KNX לפני 10 שנים וברצונך לשדרג ללחצנים חדישים מתצורת חברה אחרת , ניתן יהיה לשדרג ללא כל בעיה .

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

חדשות
  אולם תצוגה החדש
! כבר נפתח
השותפים שלנו

קורסים KNX

כדי להרשם לקורס KNX,

אנא צור קשר עם צוות B.S.Systems®.

מעבר לשירות הטלפוני, אנו מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה שלנו. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים,ולבצע התאמה אישית של פריטים, להתנסות ולקבל ייעוץ מפורט והדרכה.
להלן רשימה מייצגת של המגוון:

 

BSMART - NEW.png

BSMART

 

Bsmart® פעילה ברמה לאומית ובינלאומית בעסקי האלקטרוניקה הצרכנית. מגוון הרחב וחדשני של המוצר, הכולל מתגים,בקרים וכו', מתעדכן כל הזמן על מנת לענות על הצרכים של שוק משתנה כל הזמן.

MDT Technologies

 

עיצובי טכנולוגיות MDT ומייצרים מכשירי KNX עם איכות מעולה ביחס העלות-ביצועים הטובים ביותר. יותר מ -20 שנות ניסיון בפיתוח וייצור של מכשירים אלקטרוניים מבטיח מוצרים מוצקים. הייצור שלנו בגרמניה מוסמך על פי ISO 9001. קווי איסוף ומקום-באופן מלא אוטומטיים משמשים לייצור התקני החלף, תריס תנעים, מתנעי חימום, בינארי תשומות, לחצנים והתקני KNX אחרים עם 3 שנות אחריות.