כיצד לבחור מערכת אזעקה נכונה עבור הבית החכם?

1/6

כפי שקורה בכל תחום אחר, גם במקרה של מערכות אזעקה לבית החכם ניתן לראות שהשוק נהייה רווי בשנים האחרונות. מערכת האזעקה שאתם מתקינים בבית החכם צריכה, לפני הכול, להשתלב עם כל שאר המערכות של הבית החכם אשר כוללות את בקרת הטמפרטורות, את השליטה בתאורה ועוד. יש מספר אלמנטים שכדאי לקחת בחשבון כשרוצים להתקין מערכת אזעקה משוכללת בבית החכם, כמו לדוגמא:

  • איזה חיישנים יש למערכת?

  • האם היא חכמה ואפשר לשלוט עליה מרחוק?

  • מה זמן התגובה שלה?

  • מה העלות הכוללת על המערכת ושל ההתקנה שלה?

כל הפרטים האלה ביחד יוכלו לעזור לכם לקבל את ההחלטה הסופית לגבי מערכת האזעקה שתשלב בצורה הטובה ביותר עם שאר מערכות הבית החכם שאתם מתקינים.

ייעוץ מהמומחים לגבי בחירת מערכת אזעקה נכונה

 

סביר להניח שגם אתם, כמו רבים אחרים, לא מגיעים מהרקע של מערכות אזעקה או מערכות של בתים חכמים. משמעות הדברים היא שאומנם תוכלו לקרוא מידע בנושא אונליין, אך בין זה ובין בקיאות ומומחיות יש הבדל. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שבחרתם נכון ואם אתם רוצים שמערכת האזעקה שלכם תגן על הבית ותהייה נוחה לשימוש, דעו שהגעתם לכתובת הטובה ביותר.

 

אצלנו בחברת BS SMART SYSTEMS תמצאו מגוון רחב של מערכות אזעקה מסוגים שונים שיכולות להתאים לבית החכם, ובנוסף, תוכלו גם לקבל שירות ייעוץ מובילים. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לפגוש אתכם, להבין למה שאתם זקוקים וכך לייעץ לכם לגבי בחירת המערכת הכי טובה שיש, אז למה שלא תיפנו אלינו כבר עכשיו?

האייפון, האנדרואיד והאייפד שצמודים אליך כל היום הופכים למרכז השליטה שלך על כל המתרחש בבית החכם. מחדר השינה, מהגינה, מהאוטו או מהעבודה אתה מקבל גישה לכל הבית – כולל תאורה, דוד חשמלי, מערכות אבטחה , מצלמות ומערכות אודיו ווידאו.

באמצעות שליטה מהסמארטפון, אתה זוכה לחוויית ביטחון חדשה כשאתה צופה במתרחש בבית, גם כשאתה בנסיעה עסקית בחו"ל. אתה יכול לחוש רמות חדשות של נוחות, שתמיד נראו רק בסרטי מדע בדיוני, כשאתה מדליק את אורות הבית ומכין מים חמים לאמבט כבר מהדרך הביתה. אתה גם מבין מחדש את המשמעות של הבידור הביתי כשבלחיצת כפתור מתוך האייפד אתה מפעיל את ה- yes MAX, מתאים את התאורה, מכוון את האודיו, ומריץ סרט בסטרימר

 

 משרדים:         המסגר 22 חדרה

 050-7328320            :טלפונים

 077-3328320                        
 077-3328320                 :פקס

 

 info@bs-systems.co.il   :דואל

  • w-facebook
  • w-googleplus

© 2015 BY B.S.Systems LTD. Proudly made by ANNA.K