מדוע כדאי לבחור בבית חכם?

1/6

אם אחרי שנים של עבודה מאומצת אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם מגשימים חלום ובונים בית משפחתי גדול ויפה כמו שתמיד רציתם, כדאי שתחשוב גם על התכנון שלו וגם על המערכות שיותקנו בו. אם יש משהו שאי אפשר להתעלם ממנו בעידן המודרני שלנו זו הטכנולוגיה שמקיפה אותנו בכל פינה, אז למה שלא תכניסו אותה גם לבית החדש שלכם? מערכת של בית חכם זו הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות כי עם מערכת כזאת תהייה לכם אפשרות להגן טוב יותר על הממלכה שלכם וגם תוכלו לשלוט על כל מה שקורה שם.

מה מציעה מערכת של בית חכם?

 

כדאי לדעת שכאשר מדברים על מערכות של בית חכם מדברים על אינספור אפשרויות ודברים שתוכלו לשלוט עליהם מבלי לזוז אפילו, כמו לדוגמא:

  • כיבוי והדלקת אורות

  • כיבוי והדלקה של מערכת החימום והקירור

  • שליטה על מערכת התריסים

  • שליטה מלאה על מערכת הדוד וחימום המים

בנוסף לכל אלה תוכלו כמובן לראות את כל מה שמתרחש בבית החכם בצורה מוקלטת בעזרת המצלמות שיותקנו במקום ובעזרת מערכת האזעקה גם תהיו בטוחים יותר.

שליטה מכל מקום

אם עדיין חסרות לכם סיבות שבגללן כדאי להתקין את מערכת הבית החכם, כדאי שתדעו שמדובר כאן על נוחות שלא ראיתם כמוה. תוכלו לשלוט על הכול לא רק מהמחשב אלא גם מהטלפון הנייד, כך שזה לא משנה איפה תימצאו בעולם כי בכל מקרה השליטה על הבית שלכם תהייה מלאה.

האייפון, האנדרואיד והאייפד שצמודים אליך כל היום הופכים למרכז השליטה שלך על כל המתרחש בבית החכם. מחדר השינה, מהגינה, מהאוטו או מהעבודה אתה מקבל גישה לכל הבית – כולל תאורה, דוד חשמלי, מערכות אבטחה , מצלמות ומערכות אודיו ווידאו.

באמצעות שליטה מהסמארטפון, אתה זוכה לחוויית ביטחון חדשה כשאתה צופה במתרחש בבית, גם כשאתה בנסיעה עסקית בחו"ל. אתה יכול לחוש רמות חדשות של נוחות, שתמיד נראו רק בסרטי מדע בדיוני, כשאתה מדליק את אורות הבית ומכין מים חמים לאמבט כבר מהדרך הביתה. אתה גם מבין מחדש את המשמעות של הבידור הביתי כשבלחיצת כפתור מתוך האייפד אתה מפעיל את ה- yes MAX, מתאים את התאורה, מכוון את האודיו, ומריץ סרט בסטרימר

 

 משרדים:         המסגר 22 חדרה

 050-7328320            :טלפונים

 077-3328320                        
 077-3328320                 :פקס

 

 info@bs-systems.co.il   :דואל

  • w-facebook
  • w-googleplus

© 2015 BY B.S.Systems LTD. Proudly made by ANNA.K