שליטה בתריסים חשמליים עם מערכת חכמה

1/6

שליטה בתריסים חשמליים עם מערכת חכמה זה מסוג אותם הדברים שבעבר נראו כמו מדע בדיוני, אך היום הם בהחלט חלק מהמציאות של רבים מאיתנו.

 

מי לא מכיר את הסיטואציה הזאת שבה אנחנו מתארגנים עם כל בני המשפחה לקראת טיול של יומיים, יוצאים לדרך ואחרי עשרים דקות נסיעה מתחילים לחשוב האם הגפנו את כל התריסים בבית או לא?

 

יש שתי אפשרויות בשלב הזה: הראשונה היא לחזור הביתה ולבדוק והשנייה היא לוותר ולהמשיך בכל זאת לטיול.

 

בשתי האופציות האלה יש משהו לא נוח, ולכן אנחנו בחברת BS SMRT SYSTEMS מציעים לכם פתרון הרבה יותר טוב: התקנת מערכת חכמה שתעשה את כל העבודה בשבילכם.

איך אפשר לשלוט בתריסים חשמליים מכל מקום?

 

אצלנו בחברת BS SMART SYSTEMS תמצאו את התשובה לא רק לגבי שליטה על התריסים אלא גם לגבי שליטה על כל מערכת אחרת בבית, כמו לדוגמא:

  • הדלקה וכיבוי של אורות בכל הבית

  • הדלקה וכיבוי של דוד חשמלי

  • שליטה במערת האזעקה ועוד

זה עובד בצורה הרבה יותר פשוטה ממה שאולי אתם חושבים, את האמת היא שאת הכול תוכלו להפעיל ולכבות בעזרת מכשיר הטלפון החכם שלכם! זה לא משנה אם יש לכם אייפון, אנדרואיד או כל מכשיר חכם אחר, כי בכל מקרה על ידי אפליקציה פשוטה שתתקינו עליו תוכלו לשלוט בכל מערכות הבית החכם שנתקין אצלכם. פנו אלינו עוד היום אם גם אתם רוצים להפוך את המדע הבדיוני לעולם שבו אתם חיים, כי אם הטכנולוגיה כבר קיימת וזה אפשרי אז למה לא?

האייפון, האנדרואיד והאייפד שצמודים אליך כל היום הופכים למרכז השליטה שלך על כל המתרחש בבית החכם. מחדר השינה, מהגינה, מהאוטו או מהעבודה אתה מקבל גישה לכל הבית – כולל תאורה, דוד חשמלי, מערכות אבטחה , מצלמות ומערכות אודיו ווידאו.

באמצעות שליטה מהסמארטפון, אתה זוכה לחוויית ביטחון חדשה כשאתה צופה במתרחש בבית, גם כשאתה בנסיעה עסקית בחו"ל. אתה יכול לחוש רמות חדשות של נוחות, שתמיד נראו רק בסרטי מדע בדיוני, כשאתה מדליק את אורות הבית ומכין מים חמים לאמבט כבר מהדרך הביתה. אתה גם מבין מחדש את המשמעות של הבידור הביתי כשבלחיצת כפתור מתוך האייפד אתה מפעיל את ה- yes MAX, מתאים את התאורה, מכוון את האודיו, ומריץ סרט בסטרימר

 

 משרדים:         המסגר 22 חדרה

 050-7328320            :טלפונים

 077-3328320                        
 077-3328320                 :פקס

 

 info@bs-systems.co.il   :דואל

  • w-facebook
  • w-googleplus

© 2015 BY B.S.Systems LTD. Proudly made by ANNA.K