מה חשוב לדעת על מערכת בית חכם?

1/6

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים בכל יום יש מכשיר חשמלי וטכנולוגי חדש שיוצא לשוק, כך שבהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם רוצים ליהנות מכל מה שיש לקדמה הזאת להציע לנו. לכן, אם גם אתם עוברים לגור בבית חדש בקרוב זו ההזדמנות הכי טובה שיש כדי להתקין מערכת של בית חכם, כי גם לכם מגיע ליהנות מהטוב ביותר שיש. מערכות של בית חכם מקנה לנו:

  1. שליטה ובקרה

  2. הפעלה וכיבוי של מכשירים

  3. חיסכון באנרגיה

  4. נוחות שלא הכרנו בעבר

בעזרת מערכת משוכללת כזאת אתם לא צריכים לזכור שום דבר לבד ואתם לא צריכים להתחבט בשאלה האם הגפתם את התריסים או האם כיביתם את המזגן לפני שיצאתם. את הכול תוכלו לברר בעזרת הטלפון הנייד החכם שלכם, מה שאומר שמכל מקום בעולם תוכלו לדעת בדיוק מה קורה בבית שלכם.

הפעלה ידידותית של מערכת בית חכם

 

אם אתם שייכים לאותם האנשים שאומנם אוהבים טכנולוגיה אך עדיין גם חוששים ממנה מעט כי אתם לא בטוחים איך מפעילים הכול ואיך הכול עובד, כדאי שתסירו חשש מלבכם כבר עכשיו. אם יש דבר נפלא שניתן לומר על מערכות הבית החכם זו העובדה שפשוט מאוד להבין איך הן עובדות כי הן פועלות בשיטה אינטואיטיבית ביותר. לכן, אפילו אם אתם לא מאוד אוהבים טכנולוגיה ולא לגמרי מסתדרים איתה, תוכלו להיות בטוחים שמהר מאוד תבינו איך לשלוט על כל אחת מהמערכות בבית הפרטי שלכם.

האייפון, האנדרואיד והאייפד שצמודים אליך כל היום הופכים למרכז השליטה שלך על כל המתרחש בבית החכם. מחדר השינה, מהגינה, מהאוטו או מהעבודה אתה מקבל גישה לכל הבית – כולל תאורה, דוד חשמלי, מערכות אבטחה , מצלמות ומערכות אודיו ווידאו.

באמצעות שליטה מהסמארטפון, אתה זוכה לחוויית ביטחון חדשה כשאתה צופה במתרחש בבית, גם כשאתה בנסיעה עסקית בחו"ל. אתה יכול לחוש רמות חדשות של נוחות, שתמיד נראו רק בסרטי מדע בדיוני, כשאתה מדליק את אורות הבית ומכין מים חמים לאמבט כבר מהדרך הביתה. אתה גם מבין מחדש את המשמעות של הבידור הביתי כשבלחיצת כפתור מתוך האייפד אתה מפעיל את ה- yes MAX, מתאים את התאורה, מכוון את האודיו, ומריץ סרט בסטרימר

 

 משרדים:         המסגר 22 חדרה

 050-7328320            :טלפונים

 077-3328320                        
 077-3328320                 :פקס

 

 info@bs-systems.co.il   :דואל

  • w-facebook
  • w-googleplus

© 2015 BY B.S.Systems LTD. Proudly made by ANNA.K