התקנת בית חכם

1/6

התקנת בית חכם זו הבחירה הכי טובה שיש אם אתם עוברים לגור בדירה חדשה או אם החלטתם לעשות שיפוץ מאסיבי בבית, כי מערכות בית חכם הן העתיד. כולנו מכירים את הסיטואציות שבהן אנחנו יוצאים מהבית ולא לגמרי בטוחים האם כיבינו את המזגן, האם הדלקנו את הדוד כדי שיהיו לנו מים חכמים או האם הגפנו את התריסים. בדרך כלל סיטואציות כאלה גורמות לא רק לחוסר נוחות ופחות בטיחות בבית, אלא גם לבזבוז אנרגיה גדול ביותר. לעומת זאת, אם תהייה לכם מערכת של בית חכם בבית לא תצטרכו לחשוב על הדברים או להיות מוטרדים מהם, כי על ידי לחיצת כפתור תוכלו לבדוק איך השארתם את הבית וגם לשנות בו כל דבר שתרצו.

מה כוללות מערכות בית חכם?

 

כשמדברים על מערכות של בית חכם מדברים על מערכות שונות ומגוונות ששולטות על כל מה שיש לנו בבית, כמו לדוגמא:

 1. בקרת טמפרטורות: ניתן להפעיל ולכבות את המזגן ואת החימום מרחוק

 2. תאורה: אפשר להדליק אורות ולכבות אותם בכל הבית או רק בחלקים ממנו

 3. תריסים: ניתן להרים, להוריד או לבדוק מה מצבם מבלי להתקרב אליהם

 4. אודיו: מערכות משוכללות של מוזיקה ושמע בכל הבית

 5. אבטחה: מצלמות IP, אינטרקום ומערכות אזעקה משוכללות

אם אתם תוהים למה כל כך הרבה אנשים שאתם מכירים כבר התקינו מערכות כאלה בביתם, הינה לכם כמה סיבות:

 • זה נוח

 • זה משתלם כלכלית

 • זה משפר את עיצוב הבית

 • וזה מאפשר לנו לשלוט על הכול מרחוק

התקנת בית חכם  - B.S.Systems

חשוב לדעת שגם בתחום מערכות הבית החכם יש היום לא מעט אופציות שהשוק מציע, ולכן בהחלט כדאי לכם לבדוק מה אתם בוחרים לאיזו חברה אתם פונים. אם אתם מחפשים חברה שתוכל להציע לכם מגוון רחב של מערכות בית חכם משוכללות וגם תוכל להגיע ולהתקין את המערכות הללו בביתכם, אנחנו הכתובת הנכונה. את החברה שלנו BS SMART SYSTEMS הקמנו לפני שנים ואנחנו המומחים בתחום בכל מה שקשור להתקנת בית חכם. אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום להזמנת השירות שלנו ולהתחיל ליהנות משיא הקדמה אצלכם בבית.

האייפון, האנדרואיד והאייפד שצמודים אליך כל היום הופכים למרכז השליטה שלך על כל המתרחש בבית החכם. מחדר השינה, מהגינה, מהאוטו או מהעבודה אתה מקבל גישה לכל הבית – כולל תאורה, דוד חשמלי, מערכות אבטחה , מצלמות ומערכות אודיו ווידאו.

באמצעות שליטה מהסמארטפון, אתה זוכה לחוויית ביטחון חדשה כשאתה צופה במתרחש בבית, גם כשאתה בנסיעה עסקית בחו"ל. אתה יכול לחוש רמות חדשות של נוחות, שתמיד נראו רק בסרטי מדע בדיוני, כשאתה מדליק את אורות הבית ומכין מים חמים לאמבט כבר מהדרך הביתה. אתה גם מבין מחדש את המשמעות של הבידור הביתי כשבלחיצת כפתור מתוך האייפד אתה מפעיל את ה- yes MAX, מתאים את התאורה, מכוון את האודיו, ומריץ סרט בסטרימר

 

 משרדים:         המסגר 22 חדרה

 050-7328320            :טלפונים

 077-3328320                        
 077-3328320                 :פקס

 

 info@bs-systems.co.il   :דואל

 • w-facebook
 • w-googleplus

© 2015 BY B.S.Systems LTD. Proudly made by ANNA.K