מצלמות IP

1/6

מצלמות IP הן הדבר הבא בכל מה שקשור לאבטחה, וזה לא משנה אם מדובר על אבטחת הבית הפרטי שלכם או על אבטחת העסק שאתם מנהלים. בעוד שבעבר היה צורך לבנות תשתית (בעלויות גבוהות) כדי להתקין מצלמת אבטחה ולא ניתן היה לצפות בצילומים שלה מכל מקום, הרי שהיום זה כבר לא כך. מצלמות IP הפכו להיות להיט גדול לא במקרה, שכן בפועל הן מציעות את שיא הטכנולוגיה, הנוחות והקדמה. מדובר על מצלמות שפועלות בשיטה דיגיטלית ואל חוטית, ומשמעות הדברים היא שהן מחוברות לרשת האינטרנט. היתרונות של מצלמות כאלה הם רבים:

  • עלויות: אין צורך לבנות תשתית מיוחדת כדי להתקין אותן וזה מוזיל את העניין

  • שליטה: ניתן לראות את הצילומים בעזרת כל מכשיר, מחשב וטלפון נייד

  • העברת המידע: ע"י רשת האינטרנט ניתן להעביר את התמונות ואת המידע לכל מקום

לכן, אם גם אתם מחפשים את הדרך להעלות את רמת האבטחה בבית או בעסק, בהחלט כדאי יהיה לחשוב על התקנת מצלמות כאלה כי הן הטובות ביותר שיש כיום בשוק.

התקנה ועלויות של מצלמות IP

 

זה לא סוד שהעידן שבו אנחנו חיים הוא עידן מאוד תחרותי ומגוון, ולכן ניתן לראות לא מעט אפשרויות בתחום המלצות הללו. אם אתם מחפשים מצלמה איכותית, כזו שתחזיק מעמד לזמן ורב וכזו שיהיה לכם פשוט לתפעל, דעו שהגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברה תמצאו מגוון רחב של אפשרויות בתחום מצלמות הIP וגם נוכל להתקין אותן עבורכם בכל מקום שתרצו. 

האייפון, האנדרואיד והאייפד שצמודים אליך כל היום הופכים למרכז השליטה שלך על כל המתרחש בבית החכם. מחדר השינה, מהגינה, מהאוטו או מהעבודה אתה מקבל גישה לכל הבית – כולל תאורה, דוד חשמלי, מערכות אבטחה , מצלמות ומערכות אודיו ווידאו.

באמצעות שליטה מהסמארטפון, אתה זוכה לחוויית ביטחון חדשה כשאתה צופה במתרחש בבית, גם כשאתה בנסיעה עסקית בחו"ל. אתה יכול לחוש רמות חדשות של נוחות, שתמיד נראו רק בסרטי מדע בדיוני, כשאתה מדליק את אורות הבית ומכין מים חמים לאמבט כבר מהדרך הביתה. אתה גם מבין מחדש את המשמעות של הבידור הביתי כשבלחיצת כפתור מתוך האייפד אתה מפעיל את ה- yes MAX, מתאים את התאורה, מכוון את האודיו, ומריץ סרט בסטרימר

 

 משרדים:         המסגר 22 חדרה

 050-7328320            :טלפונים

 077-3328320                        
 077-3328320                 :פקס

 

 info@bs-systems.co.il   :דואל

  • w-facebook
  • w-googleplus

© 2015 BY B.S.Systems LTD. Proudly made by ANNA.K