שימושי בית חכם

1/6

שימושי בית חכם כוללים את כל הטוב שהעידן המודרני שבו אנחנו חיים יכול להציע, כי על ידי לחיצת כפתור תוכלו להגיף את התריסים, להפעיל את החימום בכל הבית או רק בחלק ממנו ולעשות עוד הרבה פעולות אחרות. זה לא משנה אם אתם:

  • נמצאים בתוך הבית

  • נמצאים בחדר השינה ורוצים להפעיל משהו בסלון

  • חוזרים מהעבודה ורוצים לקרר את הבית מראש

או שאתם נמצאים בחו"ל ורוצים לוודא שהכול בסדר בממלכה הפרטית שלכם, כי עם בית חכם הכול אפשרי. מערכת הבית החכם זו מערכת שתוכלו לעקוב אחריה לא רק בעזרת האינטרנט והמחשב אלא גם בעזרתם הטלפון הנייד שלכם כך שאין נוח מזה.

 

האם אפשר להתקין בית חכם במחיר הגיוני?

כל מי שבונה בית חדש או עושה שיפוצים בדירתו הישנה חולם על התקנת מערכת של בית חכם, כי מי לא היה רוצה ליהנות מהקדמה הנפלאה הזאת? עם זאת, לא מעט אנשים מוותרים על התענוג בגלל שהם חוששים מהמחיר, ואנחנו כאן כדי לספר לכם שזה לא באמת צריך להיות כל כך יקר כמו שאולי אתם חוששים. את החברה שלנו, BS SMART SYSTEMS הקמנו כבר לפני מספר שנים ואם תיפנו אלינו תוכלו ליהנות:

  • מהצעות מחיר משתלמות וכאלה שאפשר לעמוד בהן

  • מצוות מקצועי של מומחים

  • ממגוון רחב של מערכות בית חכם בהתאמה אישית

פנו אלינו עוד היום ובוא להגשים את החלום של בית חכם כי גם לכם מגיע ליהנות מהטוב ביותר שמציע העידן המודרני שבו אנחנו חיים

האייפון, האנדרואיד והאייפד שצמודים אליך כל היום הופכים למרכז השליטה שלך על כל המתרחש בבית החכם. מחדר השינה, מהגינה, מהאוטו או מהעבודה אתה מקבל גישה לכל הבית – כולל תאורה, דוד חשמלי, מערכות אבטחה , מצלמות ומערכות אודיו ווידאו.

באמצעות שליטה מהסמארטפון, אתה זוכה לחוויית ביטחון חדשה כשאתה צופה במתרחש בבית, גם כשאתה בנסיעה עסקית בחו"ל. אתה יכול לחוש רמות חדשות של נוחות, שתמיד נראו רק בסרטי מדע בדיוני, כשאתה מדליק את אורות הבית ומכין מים חמים לאמבט כבר מהדרך הביתה. אתה גם מבין מחדש את המשמעות של הבידור הביתי כשבלחיצת כפתור מתוך האייפד אתה מפעיל את ה- yes MAX, מתאים את התאורה, מכוון את האודיו, ומריץ סרט בסטרימר

 

 משרדים:         המסגר 22 חדרה

 050-7328320            :טלפונים

 077-3328320                        
 077-3328320                 :פקס

 

 info@bs-systems.co.il   :דואל

  • w-facebook
  • w-googleplus

© 2015 BY B.S.Systems LTD. Proudly made by ANNA.K