סוגי אינטרקום חכם

1/6
התקנת בית חכם - B.S.Systems

אחרי שנים החלטתם שהגיע הזמן להשקיע בבית הפרטי שלכם? לעשות בו שיפוץ ולשלב בו את מערכת הבית החכם? אם כך, אתם צודקים ואתם תראו שלא תצטערו על כך. אחת ממערכות הבית החכם שכדאי לכם לשלב היא מערכת האינטרקום החכם, שכן בעזרת מערכת כזאת החיים בבית, או במשרד, יהיו נוחים פי כמה. ראשית, כדאי להכיר את הסוגים הקיימים, והם:

  1. מערכת בסיסית ומיושנת - כוללת יחידה מחוץ לבית ויחידה בבית עצמו

  2. מערכת אינטרקום עם טלוויזיה – מאפשרת לכם לראות מתוך הבית מי עומד בחוץ ורוצה להיכנס

  3. מערכת אינטרקום עם מקדד – מאפשרת לפתוח את הדלת גם מבחוץ אחרי ע"י הלחיצה על הקוד המתאים

ישנם עוד סוגים של מערכות חכמות בתחום האינטרקום והאזעקות לבית, ומה שבטוח זה שאם מדובר על מערכת אינטרקום חכמה הרי שניתן לשלוט עליה גם מרחוק. כלומר, אם אתם לא נמצאים בבית אך מישהו מצלצל ורוצה להיכנס, תוכלו לראות את התמונה שלו גם על צד הנייד שלכם. היתרון העיקרי של מערכות כאלה זו העובדה שהן מעלות עוד יותר את רשמת הבקרה, השליטה והבטיחות בבית ולכן הן זוכות להצלחה גדולה.

התקנת אינטרקום חכם

 

זה לא משנה איזה סוג של אינטרקום חכם תבחרו, כי חלק ממה שצריך לשים לב אליו זו שאלת ההתקנה. על מנת שתוכלו להפיק מהמערכת את הטוב ביותר וכי שהיא תאריך ימים ותתפקד כמו שצריך מומלץ להפקיד את משימת ההתקנה בידי המומחים בתחום. אצלנו בחברת BS SMART SYSTEMS תמצאו אנשי מקצוע מובילים וציוד מתקדם ביותר, מה שהופך אותנו לכתובת הנכונה עבור כל מערכת חכמה שתרצו להתקין בבית או במשרד, אז למה שלא תתקשרו אלינו כבר עכשיו?